Zadzwoń: +48 22 432 08 55

Kierunek Polska

W dużych polskich aglomeracjach takich jak Warszawa, Trójmiasto, Górny Śląsk, Wrocław i Poznań ale także w małych miasteczkach obszary przeznaczone w miejscowych planach zagospodarowania przestrzennego pod budownictwo mieszkaniowe są obecnie jednym wielkim palcem budowy. Siła nabywcza polskiego społeczeństwa wzrosła  w okresie ostatniego dziesięciolecia wielokrotnie stąd wśród rodaków jest ogromne zainteresowanie kupnem nieruchomości gruntowych niezbudowanych pod realizacje wymarzonego domu ale przede wszystkim zainteresowanie w większości ukierunkowane jest na zakup gotowych mieszkań apartamentów, domków w zabudowie szeregowej realizowanych przez deweloperów. Atrakcyjne tereny i lokalizacje powstają jak grzyby po deszczu ale również szybko znikają.

Wielu Polaków zamieszkujących teren Wielkiej Brytanii, Irlandii rozważa powrót do Ojczyzny w niedalekiej przyszłości a jeżeli powrót to dokąd, w jaki region Polski, zadając sobie pytanie gdzie zamieszkać ? Czy zacząć się budować, kupić gotowy dom, apartament, atrakcyjne mieszkanie na osiedlu zamkniętym, czy rozejrzeć się za ofertą nieruchomości na rynku wtórnym. 

Jeżeli obrałeś KIERUNEK POLSKA  trafiłeś na odpowiednią dla Ciebie stronę internetową  prezentująca ofertę Głównego Inspektoratu Nadzoru Właścicielskiego przygotowaną właśnie dla Ciebie w ramach pierwszej Polskiej Karty Rabatowej Prestiż obowiązującej na terenie Wielkiej Brytanii.

Zapraszamy do współpracy. Kontakt na drodze e-mailowej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.