Zadzwoń: +48 22 432 08 55

Departament obrotu Nieruchomościami

Departament Obrotu Nieruchomościami to zespół konsultantów, specjalistów w pośrednictwie obrotu nieruchomościami i prawników, którzy pracują na Państwa rzecz w największych polskich miastach i ich otoczeniu. Ich celem jest zapewnienie naszym klientom kupna nieruchomości  zgodnie z ich wymogami w bezpieczeństwie prawnym i przy dobrej organizacji całego procesu kupna – sprzedaży.Zajmujemy się wyszukiwanie nieruchomości  (działki budowlanej, domu, apartamentu, mieszkania)  pod ściśle określone wymagania klienta we wskazany mieście lub regionie.

W ramach pakietu usług przeprowadzamy badanie rynku nieruchomości  w ofercie rynku pierwotnego i wtórnego określając ceny nieruchomości w zależności od ich lokalizacji w  wybranym mieście (powiecie), standardu wykończenia, zastosowania materiałów, funkcjonalności, oraz stosunku ceny do uzyskanej przez kupującego powierzchni użytkowej i całkowitej. Pośredniczymi w prezentacji nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży w formie wizualnej (zdjęcia, krótkie filmiki) przesyłane naszym klientom pocztą elektroniczną ale również on line  przez takie komunikatory jak Skype, WhatsApp. Proponowane przez nas do sprzedaży  nieruchomości są sprawdzane przez naszych konsultantów  pod kątem prawnym, finansowym i zobowiązaniowym stąd będąc naszym klientem możną czuć się bezpiecznie podpisując akt notarialny przenoszący własność nieruchomości na naszego klienta.

Co nas wyróżnia w obrocie nieruchomościami?

Prócz pakietu ofert nieruchomości oferowanych przez sprzedających za pośrednictwem naszej strony poszukujemy konkretnej nieruchomości na indywidualne życzenie klienta. Przy takim zleceniu klient otrzymuje raz w tygodniu informacje e-mailową z wybranymi ukierunkowanymi propozycjami w postaci opisowej, załączonymi zdjęciami i rysunkami. Nie wychodząc z domu możesz obejrzeć całą nieruchomość za pomocą dostępnych komunikatorów audiowizualnych w większości telefonów komórkowych, tabletów i laptopów.