Zadzwoń: +48 22 432 08 55

Departament III

Departament Inwestycji

Departament Inwestycji to zespół wykwalifikowanych inżynierów różnych branż od ogólnobudowlanej do specjalistów w zakresie sieci sanitarnych i elektrycznych. Departament współpracuje także z architektami wnętrz i projektantami przestrzeni mieszkalnych. Inspektorat poprzez Departament Inwestycji realizuje zamówienia w zakresie projektowania wnętrz, wykonawstwa, remontów tylko w stosunków do klientów, którzy nabyli swoje nieruchomości za pośrednictwem Departamentu Obrotu Nieruchomościami działającego w obszarze kupna – sprzedaży nieruchomości w ramach Głównego Inspektoratu Nadzoru Właścicielskiego Sp. z o.o.  

Klienci naszego departamentu mogą liczyć również na przedsprzedażne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży przez zespół specjalistów, którzy ocenią niezbędny zakres prac do wykonania celem podniesienia wartości nieruchomości przed sprzedażą.

Departament współpracuje z godnymi polecenia wykonawcami, którzy uzgodniony z właścicielem  zakres prac remontowych zrealizują w czasie umożliwiającym właścicielowi wystawienie nieruchomości na sprzedaż. Prace remontowe i inwestycyjne wykonujemy również podczas nieobecności właściciela -  inwestora z pełną bieżącą informacją o postępie prac poprzez dostępne w większości telefonów komórkowych komunikatory audiowizualne wysyłając na życzenie klienta zdjęcia i filmiki obrazujące poszczególne etapy prac z możliwością transmisji on line.

Zapraszamy do współpracy.