Zadzwoń: +48 22 432 08 55

Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (RODO).

RODO 

Szanowni Państwo,  

Poniższa informacja jest kierowana do Państwa przez Zarząd Głównego Inspektoratu Nadzoru Właścicielskiego spółki z o.o.,  która jest właścicielem portalu prestige-investment.co.uk  z siedzibą w Warszawie przy ul. Pańskiej 96 lok.83 w związku z wejściem w życie przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (RODO).

 Rodzaj przetwarzanych danych oraz cel ich przetwarzania

Główny Inspektorat Nadzoru Właścicielskiego spółki z o.o. (dalej GINW Sp. z o.o.) kontaktuje się z Państwem i wysyła Państwu pocztą elektroniczną zaproszenia na wydarzenia i szkolenia oraz informacje związane z działalnością statutową, w szczególności z obrotem i zarządzaniem nieruchomościami oraz z realizowanymi przez GINW Sp. z o.o.  działaniami polegającymi na obrocie i zarządzaniu nieruchomościami poprzez takie portale jak prestige – investment.co.uk oraz zamieszkajwpolsce.pl. W tym celu przetwarzamy Państwa dane osobowe, takie jak imię i nazwisko, nazwa firmy lub instytucji, stanowisko oraz adres e-mail i telefon.

 

Źródło danych oraz czas przetwarzania danych

Państwa dane zostały przez Główny Inspektorat Nadzoru Właścicielskiego spółki z o.o. pozyskane ze źródeł publicznie dostępnych lub w związku z kontaktami z Państwem związanymi z działalnością GINW Sp.  z o.o.  Przetwarzanie tych danych jest istotne z punktu widzenia celów naszej organizacji, jakimi są min. pośrednictwo w sprzedaży i wynajmie nieruchomości oraz prowadzenie  działań  marketingowych, reklamowych na rzecz sprzedaży, najmu nieruchomości, organizacji szkoleń, kursów zawodowych i doradztwa.  Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej niż jest to konieczne do realizacji tych celów lub do czasu zgłoszenia przez Państwa woli usunięcia Państwa danych z bazy Główny Inspektorat Nadzoru Właścicielskiego spółki z o.o.

 Kategorie odbiorców danych

Państwa mogą być przetwarzane wyłącznie na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego. GINW Sp. z o.o. może przekazywać Państwa dane dla podmiotów z Grupy Głównego Inspektoratu Nadzoru Właścicielskiego min. administratorom portali: www.prestige-investment.co.uk oraz    www.zamieszkajwpolsce.pl

 

Prawa osób, których dane dotyczą

Mogą Państwo żądać dostępu do danych, które Państwa dotyczą, poprawiać je, żądać usunięcia Państwa danych lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo również złożyć skargę do organu nadzorczego.

Mają Państwo prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych do celów marketingowych. Jeżeli chcą Państwo zrezygnować z otrzymywania od nas informacji, prosimy o wysłanie e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Administratorem Państwa danych jest: Główny Inspektorat Nadzoru Właścicielskiego Sp. z o.o.  z siedzibą w Warszawie, przy ul. Pańskiej 96.  W przypadku jakichkolwiek pytań uprzejmie prosimy o kontakt pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 RODO