Zadzwoń: +48 22 432 08 55

O nas

Główny Inspektorat Nadzoru Właścicielskiego (w skrócie GINW) powstał w odpowiedzi na uwolnienie zawodu zarządcy nieruchomości i pośrednika w obrocie nieruchomościami oraz jako forma prawna uporządkowanych działań zapobiegających i przeciwdziałających różnym nieuczciwościom, braku staranności i rzetelności w procesie kupna – sprzedaży nieruchomości  i zarządzania nieruchomościami. GINW Sp. z o.o to niepubliczna jednostka działająca w imieniu i na rzecz przyszłych i obecnych właścicieli nieruchomości, ale także właściciela udziałów w różnego typu nieruchomościach.  Zbudowaliśmy organizację gospodarczą o charakterze "for profit", która w imieniu właścicieli chroni własność ich nieruchomości po zakupie ale także  pośredniczy, kontroluje i monitoruje wszelkie działania poprzedzające jej zakup. Oferujemy profesjonalne pośrednictwo przy zakupie wszystkich typów nieruchomości w tym dysponujemy bardzo dobrą ofertą zakupu nieruchomości mieszkaniowych pod indywidualne zamówienia naszych klientów.   Ponadto oferuje zarządzanie nabytą nieruchomością poprzez najwybitniejszych specjalistów z zakresu zarządzania nieruchomościami, radców prawnych, adwokatów, biegłych rewidentów, księgowych oraz specjalistów prawa gospodarczego i inżynierów budownictwa z uprawnieniami.

Poza pośrednictwem w obrocie nieruchomościami to właśnie bezpieczeństwo Państwa własności pod każdym względem jest misją Głównego Inspektoratu Nadzoru Właścicielskiego. Jednym z celów GINW jest edukacja właścicieli a jednocześnie podnoszenie jakości świadczonych usług między innymi przez zarządców nieruchomości poprzez nadzór, kontrolę i monitoring  tych  świadczeń  na  rzecz  właścicieli jeżeli taką usługę nabywca nieruchomości zleci na zewnątrz. Jeżeli nie jesteście Państwo pewni, czy Wasza własność jest dobrze zarządzana, czy jej wartość nie spada, a jeśli tak, to dlaczego? Jeżeli zastanawiacie się, dlaczego koszty zarządzania Waszą własnością, nieruchomością, której jesteście właścicielami / współwłaścicielami są bardzo wysokie - skontaktujcie się z jednym z naszych departamentów lub dyżurnych konsultantów. 

 

Kontakt e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Główny Inspektorat Nadzoru Właścicielskiego Sp.z o.o.
ul. Pańska 96 lok.83
00-830 Warszawa
NIP: 5272734888