Zadzwoń: +48 724 986 777

Każdy jest właścicielem

Miliony Polaków są właścicielami. Nieruchomości gruntowe to najbardziej znana forma własności podobnie, jak własność domów, samochodów, mieszkań we wspólnotach mieszkaniowych i spółdzielniach mieszkaniowych. Sporą grupę uznaną przez ogół  za właścicieli  stanowią rolnicy, właściciele lasów   i nieużytków rolnych, jezior i  zbiorników wodnych. Inne formy własności są niestety mniej znane w Polsce, przez co jeszcze mniej szanowane niż wcześniej wymienione.

Czy sam fakt, że wiesz jak coś zrobić, coś zbudować, rozwiązać problem, tworzy Twoją własność? Tak, taką własność nazywamy najczęściej Know – How. Praktycznie wszyscy jesteśmy właścicielami. Wielu z nas nie zdaje sobie z tego sprawy albo co najmniej wątpi, że własność, którą dysponuje jest pozorna albo nic nie warta. Jednak wartość posiadanej nieruchomości jest niepodważalna i stanowi o niej rynek nieruchomości. Główny Inspektorat Nadzoru Właścicielskiego jest jego częścią  w zakresie obrotu i zarządzania nieruchomościami

Strona internetowa, na której się Państwo znaleźliście, to oficjalna platforma komunikacyjna pomiedzy sprzedającym a kupujacym nieuchomość za pośrednictwem Głównego Inspektoratu Nadzoru Właścicielskiego, którego misją jest ochrona i bezpieczeństwo Państwa własności i pożytków z tej własności płynących po ich zakupie za pośrednictwem naszego Inspektoratu.