Zadzwoń: +48 724 986 777

Słowo wstępne

Szanowni Państwo,

Wszystkich Państwa zapraszamy do korzystania z usług Głównego Inspektoratu Nadzoru Właścicielskiego. Pośredniczymy w obrocie nieruchomościami na zlecenie klienta, który jest zainteresowany nabyciem obiektu mieszkalnego, usługowego, handlowego, przemysłowego na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

Ponadto po zakupie nieruchomości oferujemy usługę zarządzania tą nieruchomością, pośredniczymy w procesach inwestycyjnych, pracach remontowych, aranżacji wnętrz, wynajmie. Prowadzony przez nas proces zastępstwa inwestycyjnego nie ogranicza się tylko do nadzoru nad pracami remontowymi, inwestycyjnymi w ramach zakupionej nieruchomości ale z upoważnienia nabywcy dokonujemy uzgodnień i negocjujemy ceny z dostarczycielami wszelkich mediów. Nasze prace dokumentujemy zdjęciami i filmami z przebiegu procesu zarządzania, realizacji prac remontowych ale również poszczególnych etapów wyboru nieruchomości przed decyzją naszego klienta o osobistej wizycie na terenie nieruchomości.
W przypadku zakupu nieruchomości na rynku pierwotnym gwarantujemy pośrednictwo w indywidualnych negocjacjach cenowych każdego naszego klienta z deweloperem.

Misją Głównego Inspektoratu Nadzoru Właścicielskiego poza pośrednictwem w obrocie nieruchomościami jest ochrona i bezpieczeństwo Państwa własności i pożytków z tej własności płynących.

Zapraszamy do współpracy.

Prezes Zarządu i Zespół Konsultantów GINW Sp. z o.o.